Předávání Ergoterapeutických pomůcek ve Středisku následné lůžkové péče Kopřivnice 2018

Název

Popis

V dubnu jsme se s některými z vás sešli v knihovně, abychom uspořádali další dobročinnou akci - výrobu ergoterapeutických pomůcek. Nejprve jsme v dílně Kulturního domu Kopřivnice vyrobili dřevěné rámečky, na které jste pak vy sami šili pomůcky, které mají pomoci lidem po mrtvici nebo úrazu, lidem se zhoršenou hybností. Tyto zkompletované výrobky jsme pak 15. května 2018 předali ergoterapeutce Rehabilitačního oddělení Polikliniky Therápon 98, a.s., paní Monice Kapicové, DiS. Ta je bude používat pro práci s klienty kopřivnického Střediska následné lůžkové péče, kde budou sloužit pro obnovení jemné motoriky všem, kteří to budou potřebovat. Předávání se zúčastnily také dvě z dobrovolnic, paní Eva Hušková a paní Vladimíra Kaprálová. Děkujeme všem, kdo se do projektu zapojili, zejména pak všem našim dobrovolnicím. Podrobnosti o projektu si můžete přečíst na stránkách knihovny.

Období

• 37 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Nikon D7000

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat