Název

Popis

Tyto panenky ušili účastníci akce Šijeme panenky pro UNICEF v dubnu 2016 v naší knihovně a v Domě dětí a mládeže Kopřivnice. Panenky jste mohli adoptovat (zakoupit) na výstavě Šili jsme panenky pro UNICEF v čítárně knihovny v kulturním domě od začátku června až do konce letních prázdnin, v září pak naši výstavu hostovali i v Městské knihovně v Novém Jičíně. Cenu panenky stanovil UNICEF na 600,- Kč, tato částka pokrývá kompletní očkování jednoho dítěte v rozvojových zemích proti šesti hlavním nemocem (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza a dětská obrna). Tím, že jste si panenku zakoupili jste nejen získali naprosto originální hračku pro své dítě, ale také jinému dítěti v některé z rozvojových zemí zachránili život. V naší knihovně jste adoptovali 9 panenek a v Novém Jičíně 5 panenek. Celkovou částku ve výši 8.400,- Kč společně s neadoptovanými panenkami jsme odeslali do UNICEFu. Děkujeme Vám! Přehled všech panenek a celého projektu najdete na našem webu. Čítárna knihovny v kulturním domě, 1. června - 30. srpna 2016.

Období

• 44 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Nikon D7000

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat